Rekonstrukce obchodní dům Máj

Rekonstrukce obchodní dům Máj

Po získání pravomocného stavebního povolení na rekonstrukci obchodního domu Máj koncem roku 2021 zahájilo naše oddělení project managementu výběrové řízení na generálního dodavatele stavby. Zahájení rekonstrukce plánuje investor na květen roku 2022 tak, aby byl obchodní dům připraven již pro vánoční nákupy 2023. Investorem a vlastníkem objektu je společnost Máj Národní a.s. v rámci holdingu Amadeus Real.

Role OM Consulting během rekonstrukce obchodního domu Máj

OM Consulting zajišťuje kompletní vedení tohoto projektu. Poskytované služby zahrnují project management, cost management, technický dozor investora, poradenství v oblasti technického zařízení budov a koordinaci bezpečnosti práce na stavbě. Připravujeme se také na zpracování Technical Due Diligence na jednotku kotevního nájemce s potravinami.

Rekonstruovaný obchodní dům Máj nabídne kromě supermarketu v podzemí, obchodní galerie na prvním nadzemním podlaží a food-courtu na druhém nadzemním podlaží také řadu novinek a zákazníci se mají na co těšit. Celková hrubá podlažní plocha obchodního domu činí 26 000 m² , plánovaná pronajímatelná plocha je 16 000 m².

OM Consulting spolupracuje s investorem na dlouhodobé bázi. V současnosti se podílíme na celé řadě jeho projektů včetně bytového komplexu Metropark Hůrka, obytných souborů Delta Holešovice, Hradčanská a U Topíren a dalších. 

Více informací o aktuálních projektech naleznete na našem LinkedIn profilu a v sekci aktuality

Sledujte nás a buďte v obraze!

Řešíte projekty ve stavebnictví?

Potkejme se. Rádi poznáme vás a váš projekt.

SPOJTE SE S NÁMI

Další aktuality a zajímavosti

Správné plánování je polovina úspěchu: Výkaz výměr pro koncertní sál v Ostravě

Profesionální výkaz výměr a přesná analýza nákladů je základ úspěchu projektu. Přečtěte si, jak jsme ho zpracovávali pro koncertní sál v Ostravě.

Číst více

Jak rostou ceny na stavebním trhu, tak roste i význam Construction Managementu

S tím, jak se zvyšují stavební náklady, je pro mnohé developery a investory nabízená cena v obálce od generálního dodavatele nemilým překvapením. To je nutí hledat řešení a obrací se na nás.

Číst více