Práce, která vás bude bavit!

Jste zkušený specialista nebo manažer v oboru stavebnictví a hledáte novou výzvu? Jste absolventem technické vysoké školy a hledáte uplatnění ve stavebnictví? Pojďte pracovat k nám!

Budujte s námi unikátní projekty

Vítejte! Na úvod něco málo o nás – jsme středně velká, ryze česká společnost a klientům nabízíme širokou škálu služeb. Daří se nám, a proto hledáme do týmu nadšené, šikovné kolegy s chutí se podílet na opravdu různorodých projektech, které mají skutečný dopad na životy lidí.

blank
blank

Lidem se u nás daří

Toužíte po změně a zajímavějších projektech? Chcete se dál rozvíjet a zdokonalovat? Připojte se k našemu týmu a pracujte s lidmi, kteří sdílejí stejnou vášeň pro stavebnictví a poradenství jako vy. Naše firma stojí na kvalitních interních i externích profesionálech, kteří rostou společně s námi. Tak buďte jedním z nich.

Zaměstnanci v kanceláři OM Consulting
blank

Co vás čeká, když se k nám přidáte?

Záleží nám na kvalitním životě našich zaměstnanců, proto se jim snažíme vyjít maximálně vstříc. Potřebujete dovolenou, homeoffice, nebo se postarat o nemocné děti? Žádný problém. Chcete pokrýt jen půl úvazku? Můžeme se domluvit. Pro pražské se vždycky najde místo v naší kanceláři, ale můžete s námi spolupracovat z jakékoliv části České republiky… Prostě a jednoduše – můžeme se domluvit.

blank
blank

Smysluplná práce v inspirativních a moderních prostorách

Milujete společnost? Kanceláře máme v krásných a inspirativních prostorách pražského Futurama Business Parku na Praze 8, Invalidovně. Ze stanice metra B je to pár desítek kroků a v centru jste tramvají za deset minut. Potřebujete v létě načerpat trochu slunce? Futurama nabízí relaxační plochy s dostatkem zeleně a vodními prvky. Načerpat energii a budovat vztahy s kolegy můžete v Kantýně Futurama nebo Jídelně Éčko, které jsou součástí komplexu.

Kanceláře OM Consulting

V OM Consulting aktuálně obsazujeme tyto pozice

Pozice
Oddělení
Lokalita
Oddělení: Projektový management
Lokalita: Kamzíková 544/1, 110 00 Praha 1 - Staré Město
Oddělení: Office
Lokalita: Praha - Karlín
Oddělení: Cost Management
Lokalita: Praha - Karlín

Hodnoty OM Consulting

01

Baví nás hledat nové cesty a posouváme hranice

02

Spolehlivostí a profesionalitou získáváme důvěru

03

Rozhodujeme se na základě informací, nepodléháme emocím

04

Klíčem k úspěchu je týmová práce

05

Profesionalita je respekt. Máme v úctě sebe, kolegy a klienta

06

Odvážně přijímáme výzvy a řídíme riziko

07

Ctíme pravidla, jednáme čestně

08

Známe svoji roli, stojíme si za tím co a jak děláme

09

Sdílíme informace a nasloucháme