Podařilo se zkoulaudovat novou halu v Hostivaři pro skladování léčiv

Podařilo se zkoulaudovat novou halu v Hostivaři pro skladování léčiv

Nová hala v pražské Hostivaři určená jako sklad léčiv prošla nedávno kolaudací. Cílem výstavby nových prostor byla optimalizace a modernizace logistických procesů ve skladu PHOENIX lékárenský velkoobchod.

Tým OM Consulting na projektu zajišťoval project management, cost management a technický dozor investora.

Celková plocha skladu je téměř 24 000 m² a dalších více než 4 300 m² tvoří kanceláře. Jde o novou halu, která navazuje na halu stávající. Její součástí je administrativní vestavba a expedice v suterénu. Hala je vybavena systémovými regály a systémem pásových dopravníků, součástí projektu je i několik dalších venkovních staveb – trafostanice, dieselagregát, sprinklerovna atd. 

Naše práce na projektu hala Hostivař

Tým OM Consulting vedl zkušený expert Ing. Igor Smola. Činnost jeho týmu zahrnovala také koordinaci interních procesů investora v souvislosti se zaváděním nových technologií, programováním procesů, stěhováním zboží do nové haly a pravidelný reporting do centrály v Mannheimu.

Více informací a aktuality naleznete na našem LinkedIn profilu. 

Sledujte nás a buďte v obraze!

Řešíte projekty ve stavebnictví?

Potkejme se. Rádi poznáme vás a váš projekt.

SPOJTE SE S NÁMI

Další aktuality a zajímavosti

Správné plánování je polovina úspěchu: Výkaz výměr pro koncertní sál v Ostravě

Profesionální výkaz výměr a přesná analýza nákladů je základ úspěchu projektu. Přečtěte si, jak jsme ho zpracovávali pro koncertní sál v Ostravě.

Číst více

Jak rostou ceny na stavebním trhu, tak roste i význam Construction Managementu

S tím, jak se zvyšují stavební náklady, je pro mnohé developery a investory nabízená cena v obálce od generálního dodavatele nemilým překvapením. To je nutí hledat řešení a obrací se na nás.

Číst více