Hotel Mamaison Residence Downtown Prague oceněn

Hotel Mamaison Residence Downtown Prague oceněn

Čtyřhvězdičkový hotel Mamaison Residence Downtown Prague získal druhé místo v kategorii hotelů v prestižní soutěži Best of Realty. Hotel v samém srdci Prahy patří do portfolia CPI Hotels a společnost OM Consulting se podílela na jeho úspěšné rekonstrukci.

Co zahrnoval projekt rekonstrukce hotelu Mamaison?

Šlo o kompletní přestavbu kancelářského objektu Longin na čtyřhvězdičkový hotel světoznámé sítě Mamaison. V první fázi přestavby byly kompletně vybourány prostory kanceláří až na nosné konstrukce budovy, v druhé fázi pak vznikly hotelové pokoje a veškeré zázemí.

Odborníci z OM Consulting zajišťovali project management, technický dozor investora a koordinátora bezpečnosti práce.

Hotel Mamaison Residence Downtown Prague se nachází pár minut od Václavského náměstí a 15 minut od vltavské náplavky. Ačkoliv v jeho nejbližším okolí tepe velkoměstský život, hotel nabízí tiché zázemí, klid a domácí atmosféru. Jeho kapacita je 86 pokojů a 87 plně vybavených apartmánů.

Hotel získal ocenění ve 22. ročníku prestižní realitní soutěže Best of Realty – Nejlepší z realit, která mapuje a oceňuje novostavby a významné rekonstrukce na území České republiky.

Více informací a aktuality naleznete na našem LinkedIn profilu.

Sledujte nás a buďte v obraze!

Řešíte projekty ve stavebnictví?

Potkejme se. Rádi poznáme vás a váš projekt.

SPOJTE SE S NÁMI

Další aktuality a zajímavosti

Správné plánování je polovina úspěchu: Výkaz výměr pro koncertní sál v Ostravě

Profesionální výkaz výměr a přesná analýza nákladů je základ úspěchu projektu. Přečtěte si, jak jsme ho zpracovávali pro koncertní sál v Ostravě.

Číst více

Jak rostou ceny na stavebním trhu, tak roste i význam Construction Managementu

S tím, jak se zvyšují stavební náklady, je pro mnohé developery a investory nabízená cena v obálce od generálního dodavatele nemilým překvapením. To je nutí hledat řešení a obrací se na nás.

Číst více