Zkušební provoz v hale Continental Automotive zahájen

Zkušební provoz v hale Continental Automotive zahájen

V průmyslové zóně v Brandýse nad Labem probíhala přístavba výrobní haly pro společnost Continental Automotive. Právě pro tuto halu jsme získali souhlas se zahájením zkušebního provozu. Důvodem přístavby byla nová linka a rozšíření výroby.

Technický dozor investora a koordinace BOZP

Společnost OM Consulting na stavbě zajišťuje technický dozor investora a koordinaci BOZP, tým odborníků vedl Jaroslav Klem.

Průmyslový areál Brandýs nad Labem patří společnosti CPI Property Group a tvoří ho výrobní a skladové haly a také kancelářské budovy. Zóna je kompletně pronajatá společnosti Continental Automotive, která se specializuje na výrobu interiérové elektroniky a řídících jednotek pro automobily. 

Čistá místnost pro Continental automotive

Součástí haly Continental automotive je tzv. čistá místnost pro technologii optical bonding. Ta vyžaduje splnění vysokých technických parametrů, pokud jde například o prašnost nebo proudění vzduchu. Čistá místnost byla dokončena během letních měsíců, v září příslušné úřady vydaly souhlas se zkušebním provozem nových prostor.  

CPI Property Group aktuálně spravuje více než jeden milion metrů čtverečních pronajímatelných ploch průmyslových projektů v různých lokalitách České republiky. 

Více informací a aktuality naleznete na našem LinkedIn profilu. 

Sledujte nás a buďte v obraze!

Řešíte projekty ve stavebnictví?

Potkejme se. Rádi poznáme vás a váš projekt.

SPOJTE SE S NÁMI

Další aktuality a zajímavosti

Správné plánování je polovina úspěchu: Výkaz výměr pro koncertní sál v Ostravě

Profesionální výkaz výměr a přesná analýza nákladů je základ úspěchu projektu. Přečtěte si, jak jsme ho zpracovávali pro koncertní sál v Ostravě.

Číst více

Jak rostou ceny na stavebním trhu, tak roste i význam Construction Managementu

S tím, jak se zvyšují stavební náklady, je pro mnohé developery a investory nabízená cena v obálce od generálního dodavatele nemilým překvapením. To je nutí hledat řešení a obrací se na nás.

Číst více