Pracujeme na přípravě stavby hotelu Hard Rock Hotel Prague

Pracujeme na přípravě stavby hotelu Hard Rock Hotel Prague

OM Consulting spolupracuje na přípravě projektu stavby hotelu, který má vyrůst na Letné hned vedle stadionu Sparty. Hotel na zrušeném tréninkovém hřišti fotbalové Sparty plánuje Energetický a průmyslový holding (EPH) ve spolupráci s hotelovým řetězcem Hard Rock International.

Za OM Consulting se na projektu stavby hotelu podílejí odborníci z oddělení Project Management, Cost ManagementTechnologií včetně zapojení našich hotelových expertů.  

Součástí hotelového komplexu bude 521 pokojů, kongresové prostory, taneční sál, restaurace, fitness či lázně. Provozovat ho bude společnost Hard Rock International, která má zkušenost s provozem sítě hotelů, kasin, obchodů a kaváren po celém světě a chlubí se světově nejcennější kolekcí více než 83 tisíc kusů hudebních pamětihodností počínaje kytarou Erica Claptona.

Zajímá vás, na čem ještě pracujeme?

Inspiraci najdete v dalších aktualitách a na našem LinkedInu

Řešíte projekty ve stavebnictví?

Potkejme se. Rádi poznáme vás a váš projekt.

SPOJTE SE S NÁMI

Další aktuality a zajímavosti

Správné plánování je polovina úspěchu: Výkaz výměr pro koncertní sál v Ostravě

Profesionální výkaz výměr a přesná analýza nákladů je základ úspěchu projektu. Přečtěte si, jak jsme ho zpracovávali pro koncertní sál v Ostravě.

Číst více

Jak rostou ceny na stavebním trhu, tak roste i význam Construction Managementu

S tím, jak se zvyšují stavební náklady, je pro mnohé developery a investory nabízená cena v obálce od generálního dodavatele nemilým překvapením. To je nutí hledat řešení a obrací se na nás.

Číst více