Project Controlling ve výstavbě rezidenčního projektu MyMozart

Project Controlling ve výstavbě rezidenčního projektu MyMozart

Slavnostní poklepání na základní kámen projektu MyMozart proběhlo pod taktovkou společnosti IP IZOLACE POLNÁ, investora projektu, a zúčastnili se ho také naši kolegové. MyMozart je nový rezidenční projekt na rohu ulic Mozartova a Plzeňská v Praze 5 na Smíchově.

Projekt MyMozart a role Project Controllingu

Na projektu MyMozart provádí naše oddělení Technical Due Diligence služby Bankovního monitoringu, někdy označovaného i za project controlling. Jedná se o službu, která je prováděna na základě trojstranné dohody mezi OMC, developerem a financující bankou. V rámci procesu výstavby tak ve spolupráci s developerem zjišťujeme, kontrolujeme a eliminujeme rizika věřitele při výstavbě. S touto službou mají naši odborníci více než desetileté zkušenosti, a to na rozličných projektech (bytové domy, obchodní centra, administrativní budovy, hotely, průmyslové stavby) různých velikostí po celé České republice.

Rezidenční projekt MyMozart se nachází v blízkosti metra Anděl a nabízí koncept chytrého městského bydlení ve 152 plně vybavených bytech a ubytovacích jednotkách o dispozici 1+kk a 2+kk. Bytový dům bude poskytovat obyvatelům téměř hotelový komfort s vlastním domovníkem, boxy pro vyzvednutí potravin, elektroniky či uložení zásilek, místa pro fitness a saunu, možností využití dvora pro carsharing, bikesharing a elektrokoloběžky. K dispozici bude také společná terasa s výhledem na celou Prahu. Dokončení projektu se předpokládá v květnu roku 2023.

Zajímá vás, na čem ještě pracujeme?

Inspiraci najdete v dalších aktualitách a na našem LinkedInu

Řešíte projekty ve stavebnictví?

Potkejme se. Rádi poznáme vás a váš projekt.

SPOJTE SE S NÁMI

Další aktuality a zajímavosti

Správné plánování je polovina úspěchu: Výkaz výměr pro koncertní sál v Ostravě

Profesionální výkaz výměr a přesná analýza nákladů je základ úspěchu projektu. Přečtěte si, jak jsme ho zpracovávali pro koncertní sál v Ostravě.

Číst více

Jak rostou ceny na stavebním trhu, tak roste i význam Construction Managementu

S tím, jak se zvyšují stavební náklady, je pro mnohé developery a investory nabízená cena v obálce od generálního dodavatele nemilým překvapením. To je nutí hledat řešení a obrací se na nás.

Číst více