Studie proveditelnosti – posouzení zdrojů tepla a chladu

Studie proveditelnosti – posouzení zdrojů tepla a chladu

Po studii proveditelnosti zaměřené na technické a ekonomické posouzení zdrojů tepla a chladu Západočeské galerie v Plzni vypracovalo naše oddělení Design & Architecture (DA) další studii. Tentokrát nás klient pověřil srovnáním různých způsobů chlazení kancelářských prostor s mimořádnými nároky na odvod tepla. A to na objektu Nile House společnosti CA Immo v Karlíně.

Vnímáme, že přibývá zákazníků, kteří potřebují řešit hospodaření s energiemi nejen formálně, ale především prakticky. S konkrétním stavebně-technickým návodem na řešení a s ekonomickou rozvahou investiční i provozní.

Naše oddělení DA momentálně pracuje na dalších dvou podobně zaměřených studiích proveditelnosti.

Řešíte projekty ve stavebnictví?

Potkejme se. Rádi poznáme vás a váš projekt.

SPOJTE SE S NÁMI

Další aktuality a zajímavosti

Technical Due Diligence u stavebních projektů: jak o něm přemýšlet

Identifikace rizik spojených s budovami, projekty nebo pozemky, včetně posouzení proveditelnosti stavebních úprav, efektivnosti provozu a energetické náročnosti budovy až po možnosti adaptace a dosažení cílů vaší ESG strategie. Takové jsou cíle disciplíny zvané Technical Due Diligence (TDD). V čem jsou přínosy TDD a na co dávat pozor při tvorbě zadání?

Číst více
|

[Naše projekty] Výhled na Staromák, perla nám. Republiky a bytové domy v Krči

Ať už se na Prahu díváte z jakéhokoliv úhlu, pravděpodobně se vám do zorného pole dostane stavba, na které se podílíme. Postupně vám představíme vybrané projekty, co nám dělají radost – ve středověkém jádru města, v širším centru i na okrajích Prahy.

Číst více

Nejčastější chyby při plánování, realizaci i řízení stavby hotelů

Neúplné zadání projektu, předimenzované zázemí na úkor pokojů nebo špatná akustika. Sepsali jsme časté chyby při přípravě a řízení stavby hotelů. Jako specialisté máme totiž úkol chránit investory a napravit chyby dřív, než je vyjdou draho.

Číst více