Pekárenský dvůr: luxusní rezidenční projekt v Brně

Pekárenský dvůr: luxusní rezidenční projekt v Brně

Společnost Domoplan nás pověřila řízením výstavby luxusního rezidenčního projektu Pekárenský dvůr v Brně. Výstavba poběží formou Construction Managementu. V objektu se bude nacházet 239 nadstandardních bytů včetně téměř 2 700 m2 parku jako zázemí pro rezidenty.

OM Consulting se vrací na brněnský stavební trh

V současné době vedeme výběrové řízení na dodavatele monolitických konstrukcí a počátkem roku 2022 budou následovat výběry dalších smluv. Na projektu pracuje náš brněnský tým. Stavba byla zahájena v září 2020 a její dokončení se očekává do konce roku 2023.

Výstavba formou Construction Managementu si nachází stále větší oblibu u českých developerů. Na rozdíl od spolupráce s generální dodavatelem umožňuje větší flexibilitu a vyšší míru kontroly nad průběhem realizace ze strany developera.

Chcete se dozvědět víc o tom, jak díky Construction Managementu ušetřit 10-20 % z ceny generálního dodavatele?

Stačí kliknout

Řešíte projekty ve stavebnictví?

Potkejme se. Rádi poznáme vás a váš projekt.

SPOJTE SE S NÁMI

Další aktuality a zajímavosti

Construction management: kdy se vyplatí a jaké jsou jeho výhody i limity

Pokud se jako investor pustíte do stavby bez generálního dodavatele (GD), obvykle jen tímto krokem ušetříte 10–20 % nákladů. Dobře odvedený construction management (CMA) má však i další výhody, především u složitých stavebních projektů nebo při rekonstrukcích.

Číst více

Technical Due Diligence u stavebních projektů: jak o něm přemýšlet

Identifikace rizik spojených s budovami, projekty nebo pozemky, včetně posouzení proveditelnosti stavebních úprav, efektivnosti provozu a energetické náročnosti budovy až po možnosti adaptace a dosažení cílů vaší ESG strategie. Takové jsou cíle disciplíny zvané Technical Due Diligence (TDD). V čem jsou přínosy TDD a na co dávat pozor při tvorbě zadání?

Číst více
|

[Naše projekty] Výhled na Staromák, perla nám. Republiky a bytové domy v Krči

Ať už se na Prahu díváte z jakéhokoliv úhlu, pravděpodobně se vám do zorného pole dostane stavba, na které se podílíme. Postupně vám představíme vybrané projekty, co nám dělají radost – ve středověkém jádru města, v širším centru i na okrajích Prahy.

Číst více