Pekárenský dvůr: luxusní rezidenční projekt v Brně

Pekárenský dvůr: luxusní rezidenční projekt v Brně

Společnost Domoplan nás pověřila řízením výstavby luxusního rezidenčního projektu Pekárenský dvůr v Brně. Výstavba poběží formou Construction Managementu. V objektu se bude nacházet 239 nadstandardních bytů včetně téměř 2 700 m2 parku jako zázemí pro rezidenty.

OM Consulting se vrací na brněnský stavební trh

V současné době vedeme výběrové řízení na dodavatele monolitických konstrukcí a počátkem roku 2022 budou následovat výběry dalších smluv. Na projektu pracuje náš brněnský tým. Stavba byla zahájena v září 2020 a její dokončení se očekává do konce roku 2023.

Výstavba formou Construction Managementu si nachází stále větší oblibu u českých developerů. Na rozdíl od spolupráce s generální dodavatelem umožňuje větší flexibilitu a vyšší míru kontroly nad průběhem realizace ze strany developera.

Chcete se dozvědět víc o tom, jak díky Construction Managementu ušetřit 10-20 % z ceny generálního dodavatele?

Stačí kliknout

Řešíte projekty ve stavebnictví?

Potkejme se. Rádi poznáme vás a váš projekt.

SPOJTE SE S NÁMI

Další aktuality a zajímavosti

Správné plánování je polovina úspěchu: Výkaz výměr pro koncertní sál v Ostravě

Profesionální výkaz výměr a přesná analýza nákladů je základ úspěchu projektu. Přečtěte si, jak jsme ho zpracovávali pro koncertní sál v Ostravě.

Číst více

Jak rostou ceny na stavebním trhu, tak roste i význam Construction Managementu

S tím, jak se zvyšují stavební náklady, je pro mnohé developery a investory nabízená cena v obálce od generálního dodavatele nemilým překvapením. To je nutí hledat řešení a obrací se na nás.

Číst více