Kolaudační rozhodnutí pro MAISON Ořechovka – etapa B

Kolaudační rozhodnutí pro MAISON Ořechovka – etapa B

Tým oddělení Construction management vedený Ing. Rudolfem Stolejdou úspěšně získal kolaudační rozhodnutí i pro etapu B na projektu Maison Ořechovka investora Penta.

V současné době probíhají dokončovací práce a v nadcházejících měsících nás čeká i postupné předávání klientům.

V bytech jsou velkoformátové obklady a dlažby z italské produkce, koupelny jsou vybaveny výrobky od Villeroy & Boch, na podlahách masivní dřevěné podlahy. Samozřejmostí jsou hliníková okna, předokenní elektrické žaluzie zaručující komfort, intimitu a ochranu před letním sluníčkem. Vybrané byty jsou vybaveny klimatizací, rekuperací nebo třeba inteligentním systémem domácnosti. Celý areál bude zabezpečený a bude disponovat dostatkem zeleně, podzemním parkovištěm a recepcí 24 hodin denně, která bude poskytovat služby concierge.

Úspěšný projekt s oceněními

Projekt mimo jiné získal ocenění Vítězná realizace staveb v soutěži Fasáda roku 2021. Rovněž získal ocenění v soutěži soutěže „Best of Realty“.

Obě etapy jsou již dokončeny a vyprodány.

Řešíte projekty ve stavebnictví?

Potkejme se. Rádi poznáme vás a váš projekt.

SPOJTE SE S NÁMI

Další aktuality a zajímavosti

Správné plánování je polovina úspěchu: Výkaz výměr pro koncertní sál v Ostravě

Profesionální výkaz výměr a přesná analýza nákladů je základ úspěchu projektu. Přečtěte si, jak jsme ho zpracovávali pro koncertní sál v Ostravě.

Číst více

Jak rostou ceny na stavebním trhu, tak roste i význam Construction Managementu

S tím, jak se zvyšují stavební náklady, je pro mnohé developery a investory nabízená cena v obálce od generálního dodavatele nemilým překvapením. To je nutí hledat řešení a obrací se na nás.

Číst více