Řídíme výstavbu nového bydlení v Brandýse nad Labem

Řídíme výstavbu nového bydlení v Brandýse nad Labem

Společnost Domoplan nás pověřila řízením výstavby rezidenčního projektu Na Mariánské cestě v Brandýse nad Labem-Stará Boleslav.

Součástí areálu je několik jezírek a zasakovacích ploch, které v místě efektivně zadržují srážkovou vodu a zlepšují přirozené mikroklima. Kromě těchto tradičních řešení použijeme unikátní nanotechnologii produktu Escube, který inovativním způsobem využívá srážkovou vodu k ochlazování zpevněných ploch.

Construction management Na Mariánské cestě

Výstavba bude prováděna formou Construction Managementu. V areálu bude umístěno 321 bytů rozličných dispozic včetně dostatku parkovacích míst. Celý projekt je inspirován severským standardem bydlení.

V současné době začínají probíhat zemní práce a následně budeme realizovat výběry na dodavatele stavebně konstrukčního řešení. Stavba by měla být ukončena začátkem roku 2025.

Výstavba formou Construction Managementu si nachází stále větší oblibu u českých developerů. Na rozdíl od spolupráce s generální dodavatelem umožňuje větší flexibilitu a vyšší míru kontroly nad průběhem realizace ze strany developera.

Přečtěte si, jak služba construction management funguje

Řešíte projekty ve stavebnictví?

Potkejme se. Rádi poznáme vás a váš projekt.

SPOJTE SE S NÁMI

Další aktuality a zajímavosti

Správné plánování je polovina úspěchu: Výkaz výměr pro koncertní sál v Ostravě

Profesionální výkaz výměr a přesná analýza nákladů je základ úspěchu projektu. Přečtěte si, jak jsme ho zpracovávali pro koncertní sál v Ostravě.

Číst více

Jak rostou ceny na stavebním trhu, tak roste i význam Construction Managementu

S tím, jak se zvyšují stavební náklady, je pro mnohé developery a investory nabízená cena v obálce od generálního dodavatele nemilým překvapením. To je nutí hledat řešení a obrací se na nás.

Číst více