Ondřej Vala

Ondřej Vala je jednatelem OM Consulting a jedním ze dvou majitelů. Oboru stavebnictví a developmentu se věnuje od studií. Ondra má zkušenosti jak ze strany zhotovitele staveb, tak z pozice velkého developera. Jeho silné stránky jsou proklientský přístup s cílem pomoci najít řešení. Má zkušenosti ze všech segmentů projektového řízení a jeho track record směřuje zejména do hotelových, rezidenčních a polyfunkčních projektů.

„Podnikám proto, že pomáháme klientům měnit představy v realitu. Když vidím, že je naše pomoc klientem oceněna, nabíjí mě to energií. Chci přinášet řešení. Uvědomuju si, že pomáháme tvořit hodnoty pro budoucí generace. Když jdu s dětmi okolo stavby, kde jsme nějakou měrou přispěli k jejímu vzniku, je to úžasný pocit.”

Během svého působení v developerské společnosti CPI se podílel například na realizacích CPI City Centre Olomouc, Clarion Congress Hotel Olomouc, Buddha Bar Hotel Prague a řadě dalších.

V rámci společnosti Hochtief CZ pracoval na zakázce pro Letiště Ruzyně –parkovací dům D a vestibul vchodu F.

Ondřej Vala je absolventem Stavební fakulty ČVUT v Praze, obor Podnikání a řízení ve stavebnictví. Studoval také na Fakultě Managementu na VŠE v Praze a na University of Salford, Faculty of Business, Law and Build Environment. Mluví plynně anglicky a má pokročilou znalost ruštiny.

K jeho zájmům patří stolní tenis a sjezdové lyžování, hraje na 12strunnou kytaru a sbírá staré mince.

E-mail: o.vala@omconsulting.cz
Tel.: +420 725 700 984

Řešíte projekty ve stavebnictví?

Potkejme se. Rádi poznáme vás a váš projekt.

SPOJTE SE S NÁMI