Jan Kupka

Jan Kupka jako vedoucí oddělení Design & Architecture posílil tým společnosti OM Consulting v průběhu roku 2020. Tým se pod jeho vedením zaměřuje na služby developerům a investorům v oblasti projekční i koncepční činnosti tak, aby se funkční a estetická kritéria potkávala s finančním očekáváním klienta.

Jan Kupka má více než 20 let designérských zkušenosti, které získal jako nezávislý architekt na projektech jako je Vila „Pod Habrovou“ na Barrandově, Golf Resort Kunětická Hora (rezidenční komplex), cross – docková hala v České Třebové a také za spolupráce s velkými ateliéry jako je AED Project, a.s., včetně projektů pivovaru v Kaunasu, bytových domů Šlikova a Jeseniova a přípravy územního rozhodnutí pro rezidenční projekt Grafická ulice (Smíchova, Praha).

Při zpětném pohledu na výsledky, kterých dosáhl v architektonických soutěžích, si Jan Kupka váží především své ceny za návrh hotelu Four Seasons v Křižovnické ulici (Karlín, Praha) a v soutěži na galerii Nadace Jana a Medy Mládkových – Musea Kampa v Praze na Malé Straně. V letech 2013 až 2019 byl vedoucím projekce ve společnosti PWI/Globus ČR.

Je absolventem Fakulty architektury ČVUT v Praze a od roku 1997 je autorizovaným architektem. Vyučoval na pražské UMPRUM a Vysoké škole regionálního rozvoje.

Jan Kupka hovoří plynule anglicky.

Řešíte projekty ve stavebnictví?

Potkejme se. Rádi poznáme vás a váš projekt.

SPOJTE SE S NÁMI