Podíleli jsme se na prodeji OC Central Kladno

Podíleli jsme se na prodeji OC Central Kladno

Ať už plánujete nemovitost prodávat nebo kupovat, nezapomínejte na důležitý krok – posouzení stavu nemovitosti.

Důležitost posouzení stavu nemovitosti Central Kladno

Naše práce zahrnovala technické posouzení stavu nemovitosti od stavebních konstrukcí, řešení požární ochrany a BOZP, přes stav veškerých technologií a instalací budovy, včetně prověření kompletnosti a správnosti projektové a provozní dokumentace. Posoudili jsme a komentovali právní dokumenty s přesahem do technické části jako jsou povolení, věcná břemena, podmínky smluv o dílo a záruk. Součástí bylo i posouzení případných environmentálních rizik budovy a pozemku, tzv. environmental desktop.

Rozhodování s jistotou – precizně provedené due diligence

Precizní provedení technical due diligence je pro kupujícího zásadní pro stanovení hodnoty nemovitosti, upřesnění podmínek kupní smlouvy a identifikace možných i budoucích rizik při provozu a správě nemovitosti.

Tým sestavený speciálně pro tuto zakázku zahrnoval zkušeného stavebního inženýra, odborníky na TZB a elektroinstalace, znalce v oboru požární bezpečnosti a BOZP a specialisty dalších oborů, vedla ho Ing. Alžběta Korbačková.

OC Central Kladno je největším obchodním centrem ve Středočeském kraji a nový majitel z něj plánuje udělat středobod volného času a zábavy pro celé Kladno.

Gratulujeme oběma stranám k úspěšnému dokončení transakce a novému vlastníkovi přejeme mnoho zdaru v jeho dalších plánech!

Více informací a aktuality naleznete na našem LinkedIn profilu. 

Sledujte nás a buďte v obraze!

Řešíte projekty ve stavebnictví?

Potkejme se. Rádi poznáme vás a váš projekt.

SPOJTE SE S NÁMI

Další aktuality a zajímavosti

Správné plánování je polovina úspěchu: Výkaz výměr pro koncertní sál v Ostravě

Profesionální výkaz výměr a přesná analýza nákladů je základ úspěchu projektu. Přečtěte si, jak jsme ho zpracovávali pro koncertní sál v Ostravě.

Číst více

Jak rostou ceny na stavebním trhu, tak roste i význam Construction Managementu

S tím, jak se zvyšují stavební náklady, je pro mnohé developery a investory nabízená cena v obálce od generálního dodavatele nemilým překvapením. To je nutí hledat řešení a obrací se na nás.

Číst více