Technická hloubková prověrka pro Bořislavku

Technická hloubková prověrka pro Bořislavku

Nákupní a administrativní komplex Bořislavka přešel z rukou původního vlastníka a developera KKCG Real Estate Group do portfolia ČS nemovitostního fondu spravovaného REICO investiční společností České spořitelny.

Tým technického due diligence OM Consulting pod vedením Ing. Martiny Matouškové se na transakci podílel zpracováním technické části posudku pro kupujícího. Velikostí transakce se dá očekávat, že půjde o jeden z nejvýznamnějších realitních obchodů na českém trhu v letošním roce.

Bořislavka Office & Shopping Centre se skládá ze čtyř nadzemních administrativních částí propojených společnou podzemní částí parkingu a nákupního centra. Celková pronajímatelná plocha přesahuje 40 tisíc metrů čtverečních. Dvoupodlažní nákupní galerie nabízí zhruba 60 obchodních jednotek a je přístupná ze stanice metra A Bořislavka.

Komplex zahájil provoz v roce 2021.

Bořislavka získala ocenění v české soutěži Best of Reality v roce 2021.

Přečtěte si víc o službě technical due diligence a zjistěte, s čím vším vám pomůžeme

Řešíte projekty ve stavebnictví?

Potkejme se. Rádi poznáme vás a váš projekt.

SPOJTE SE S NÁMI

Další aktuality a zajímavosti

Správné plánování je polovina úspěchu: Výkaz výměr pro koncertní sál v Ostravě

Profesionální výkaz výměr a přesná analýza nákladů je základ úspěchu projektu. Přečtěte si, jak jsme ho zpracovávali pro koncertní sál v Ostravě.

Číst více

Jak rostou ceny na stavebním trhu, tak roste i význam Construction Managementu

S tím, jak se zvyšují stavební náklady, je pro mnohé developery a investory nabízená cena v obálce od generálního dodavatele nemilým překvapením. To je nutí hledat řešení a obrací se na nás.

Číst více