04/08/2019

Senior Cost Manager

Do našeho týmu hledáme Senior Cost Managera. Bude mít zodpovědnost za cenové řízení projektu. Umožní investorovi realistický finanční pohled na projekt pomocí cenových plánů, navrhuje cenové optimalizace, komplexně řídí související úkony. Úzce spolupracuje s Projektovým Managerem na splnění hlavních cílů projektu.

Zároveň chceme dále rozvíjet naše oddělení Cost managementu a hledáme člověka, kterého baví vymýšlet, jak můžeme našim klientům přinést ještě větší přidanou hodnotu.

Pracovní náplň:

  • Řízení svěřených zakázek v oblasti Cost managementu – ať už zakázek, kde poskytujeme pouze Cost management poradenství, nebo komplexních zakázek projektového řízení, kde je Cost management jednou ze součástí balíčku služeb
  • Řízení junior Cost managerů
  • Tvorby cenových nabídek a rozpočtů
  • Spolupráce s projektovými manažery
  • Komunikace s investory a dodavateli
  • Optimalizace nákladů projektů

Požadujeme:

  • Zkušenosti Cost managera z konzultantské i developerské společnosti
  • Znalost AJ na úrovni profesionálního využití
  • Znalosti v oblasti cen stavebních prací a technologií
  • Schopnost samostatného vedení velkých projektů
  • Orientaci na trhu
  • Iniciativu a proaktivitu

Nabízíme:

  • Práci na prémiových a různorodých projektech
  • Profesionální kolektiv rostoucí, středně velké, ryze české firmy
  • Aktivní sdílení know-how v rámci firmy, rozvoj znalostí a dovedností
  • Kanceláře v příjemném prostředí Karlína

Máte-li zájem o tuto pozici, pošlete nám prosím svůj strukturovaný životopis. Zavoláme vám a rádi si popovídáme o tom, jak si můžeme být vzájemně užiteční.

Kontaktní formulář

Položky označené symbolem (*) jsou povinné.